پژوهشگران برتر دانشگاه در سال 1402 معرفی و تقدیر شدند

انتشار محتوا: ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۳:۴۲ قبل از ظهر

به گزارش وب‌دا، در آیین بزرگداشت هفته پژوهش که با حضور رئیس دانشگاه، امام جمعه و مسئول دفتر نهاد رهبری و جمعی از اعضای هیأت علمی، معاونین، مدیران، کارکنان و دانشجویان پژوهشگر در سالن مرحوم سالاری پردیس دانشگاه برگزار شد، پژوهشگران برتر سال 1402 معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش تقدیر از پژوهشگران برتر عضو هیأت علمی از دکتر مهدی مشکی، دکتر علیرضا محمدزاده، دکتر طاهره بلوچی و دکتر مهرسا بصیری مقدم به عنوان پژوهشگر برتر هیأت علمی دانشکده‌های بهداشت، پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی تقدیر شد.

همچنین از دکتر جمال مجیدپور به عنوان پژوهشگر برتر هیات علمی(2درصد دانشمندان برتر جهان) و از دکتر ملیحه ضیایی و دکتر تکتم پیکانی به عنوان پژوهشگر برتر هیات علمی منتخب حوزه بالینی و منتخب مراکز تحقیقاتی تجلیل شد.

در این مراسم از امیرحسین عبادی، متینا رجائی، حسن‌رضا رکنی و ساجده سحرخیز به عنوان دانشجویان نمونه پژوهشی منتخب دانشکده‌های پزشکی، پرستاری، بهداشت و پیراپزشکی و از اکرم تبریزی به عنوان فناور برتر دانشگاه، میترا توکلی‌زاده به عنوان پژوهشگر منتخب واحد CRDU بیمارستان علامه بهلول گنابادی و حامد رمضانی به عنوان پژوهشگر برتر غیر هیات علمی تقدیر شد.

تجلیل از محمد تمدن، هانیه باباپور و رضوان یاورمقدم برای کسب عنوان کسب و کار فناورانه برتر دانشجویی در نخستین جشنواره ملی شیخ‌الرئیس و تقدیر از دانشجویان شرکت کننده در بیست و چهارمین کنگره ملی و دهمین کنگره بین‌المللی سالیانه پژوهش و فناوری دانشجویان علوم پزشکی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس